Futbol Kazım olay çıkardı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  49
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kazım olay çıkardı

Etiler'de bir restoranda babası Rodney Richard ve bir bayan ile yemek yiyen Fenerbahçeli futbolcu Colin Kazım'ı görüntülemek isteyen gazeteciler baba Richard'ın tepkisi ile karşılaştı.

Kazım'ın olaylı gecesi / WEB TV

İddiaya göre masadan kalkan baba Richard, kendilerini görüntülemeye çalışan TRT muhabirinin üzerine yürüdü. Araya girenlere rağmen Rodney Richard, muhabire hakeret etmeye başladı. Gazetecilerin şikayeti üzerine restorana gelen polis, ifadelerin ardından Colin Kazım ve yanındaki arkadaşının restorandan ayrılmasına izin verirken baba Rodney Richard'ı ifadesi alınmak üzere Levent Polis Merkezi'ne götürdü. Baba Richard ifadesinin alınmasının ardından polis merkezinden ayrıldı.

Richard'ın avukatı Murat Arıkan, müvekkilinin gazetecinin şikayeti üzerine ifade vermek üzere karakola geldiğini söyleyerek "Müvekkilim hakeret ettiği iddiası ile ifadesi alınmak üzere buraya getirildi. Böyle bir şey olmadı. Kendisi hakaret etmemiştir, kabul etmiyoruz bunu. Zaten serbest bırakılmıştır" dedi. Gazetecilerin Colin Kazım, babası ve yanlarındaki bayanın restoranda bulunma nedenini sorması üzerine ise Arıkan, "Doğum günü için oradaydılar. Daha fazla bilgi veremiyorum" dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle