« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kazım Kazım krizi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Genç futbolcunun Aragones tarafından maç kadrosuna bile alınmaması üzerine menajeri Powell, "2011’e kadar sözleşmesi var ama önemli olan nasıl ve kimlerle çalıştığı" dedi.

FENERBAHÇE’de Kazım Kazım krizi yaşanıyor. Kocaelispor maçında omuzunda sorun yaşayan ancak daha sonra yapılan açıklamada önemli bir şeyi olmadığı açıklanan Kazım, dün sürpriz bir şekilde maç kadrosuna alınmadı. Kazım’ın menajeri Darroyl Powell, dün yaptığı açıklamada Kazım’ın takımdan ayrılabileceğinin sinyalini verdi. Powell şöyle dedi:

"Ben de Kazım’ın neden oynamadığını bilmiyorum. Onu izlemeye gelmiştim ama kendisi 18’de bile değil. En azından kendisinin yedekte olmasını bekliyordum. Kazım için bu maç çok önemliydi. Hazır ve mükemmel durumdaydı. Aragones onun sahada olmasına izin vermedi. Bunun sebebini yarın (bugün) gidip kulüple konuşacağım. 2011’e kadar sözleşmesi var ama önemli olan nasıl ve kimlerle çalıştığı. Kendisi burada olmaktan, Fenerbahçe için oynamaktan gurur duyuyor. Ama nereye gittiğimizi bilmek lazım. Cevabını bilemiyoruz. Buraya gelirken güler yüzle geldi. Herkesle resim çektirdi. Kendisini profesyonelce avuttu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler