Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Kazasız belasız gidiyoruz" dedi, kaza yaptılar

Edirne Bölgesel Amatör Lig (BAL) 12. Grup'ta ilk yarı lideri Keşanspor kafilesinin devre arası kampı için otobüsle Antalya’nın Alanya İlçesi’ne giderken, Korkuteli yakınlarında geçirdiği kazadan hemen önce otobüste çekilen görüntüleri ortaya çıktı.

Adem DURMAZ/KORKUTELİ(Antalya), (DHA)
SON GÜNCELLEME

Kazadan sadece 5 dakika önce görüntüleri çeken masör Serbülent Dalkıran, "Kaptanımız bizi kazasız belasız Alanya kampına götürüyor" sözleriyle kayda başlıyor.

İŞTE KAZADAN HEMEN ÖNCE ÇEKİLEN GÖRÜNTÜLER / WEB TV

Korkuteli İlçesi'nde dün meydana gelen ve 2 futbolcunun yaşamını yitirdiği, 22 kişinin de yaraladığı Keşanspor kafilesinin kazadan sadece 5 dakika önce otobüste çekilen görüntüleri ortaya çıktı. Kulüp masörü Serbülent Dalkıran'ın kaleci 33 yaşındaki Serkan Erbay'a ait kamerayla çektiği görüntülerde, bazı futbolcuları uyurken bazı futbolcular ise dizüstü bilgisayarda oyun oynarken görülüyor.

Kazanın meydana geldiği noktadan sadece 9 kilometre önce çekilen 3.5 dakikalık görüntülerde Serbülent Dalkıran, oyuncuların otobüsteki hallerini anlatıyor. Otobüs şoförü Gökhan Erkaya'yı görüntüleyerek kayda başlayan Dalkıran'ın "Kaptanımız bizi kazasız belasız Alanya'daki kampa götürüyor" sözleri dikkat çekiyor.

Şoför Erkaya’dan tüm teknik ekibe kadar takımı tanıtan Dalkıran, oyuncularla da şakalaşıyor. Dalkıran, "Değerli şoförümüz ve hocamız bizi kamp yapacağımız için Alanya'ya götürüyor. Kaptanımız bizi kazasız belasız kampa götürüyor. Değerli başkanım Alanya kampına yaklaşmış bulunuyoruz" diyor.

İŞTE KAZA YERİNDEN GÖRÜNTÜLER / WEB TV

KAZADAN FOTOĞRAFLAR -FOTO GALERİ

'UYKUCU KAPTAN'

Bazı oyuncuların uyuduğunu söyleyen Dalkıran, takım kaptanı Ahmet Kaan için "Kaptanımız sürekli uyuyor. Uykucu kaptan. Uykucu Kaan" ifadesini kullanıyor.

Oyuncu Mehmet Ağaoğlu için de 'kampın en sessiz adamı' ifadesini kullanan Dalkıran, kameranın sahibi kaleci Serkan ile de şakalaşıyor. Dalkıran'ı kamerayı dikkatli kullanması konusunda uyaran Serkan, "Kameraya bir şey olmasın gömerim seni" diye şakalaşıyor.

Gökhan Dönmez'in yolculuk boyunca çok durgun olduğu kayıtlarda Dalkıran, otobüste namaz kılan Kamil Çetintaş'a ise "Kamil namazını da kıldın. Allah kabul etsin hadi bakalım" diyor.

Görüntülerde, kazada otobüsün altında kalarak ağır yaralanan ve götürüldüğü Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde yaşamını yitiren 20 yaşındaki Güner Yıldız da var. Dizüstü bilgisayarda oyun oynarken görüntülenen Yıldız'a Dalkıran, "Sessiz sedasız bilgisayarda pişti ve 51 oynadın" diye espri yapıyor.

64 KİLOMETRE HIZLA GİDİYOR

Otobüsün koridorunda uyuyan oyuncuları da görüntüleyen Dalkıran'ın kamerasına yansıyan diğer önemli ayrıntı ise aracın yaptığı hız. Karayolundaki hız uyarı tabelasını çeken Dalkıran, otobüsün saatteki hızının 64 kilometre olduğunu söylüyor. Dalkıran, otobüsün hızını şoför Gökhan Erkaya'ya da soruyor. Görüntülerde yoldaki kar yağışı da yer alıyor.

YARALI FUTBOLCULAR TABURCU OLDU / WEB TV


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler