« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kazanmaya yakın olan bizdik

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Zico, "Eksik kalınca geri çekilmek zorunda kaldık ama rakibe pozisyon vermedik. Pozisyon bulan gole yakın olan bizdik. Gol atamadan bitirmek zorunda kaldık" dedi.

FENERBAHÇE Teknik Direktörü Arthur Zico, PSV karşısında iyi oynayıp pozisyon bulmalarına rağmen beraberlikle yetinmek zorunda kaldıklarını söyledi. Brezilyalı teknik adam, "Daha fazla gole yakın olan taraf bizdik. Rakibin pozisyonu yok bile diyebiliriz. Biz gol atamadan bitirmek zorunda kaldık" dedi. Alex’in sakatlığının, Deivid’in atılmasının oyunlarını etkilediğine değinen Zico şöyle devam etti:

"Deivid kırmızı kartla görünce eksik kaldık ve geri çekilmek zorunda kaldık, ama rakibe pozisyon vermedik. Alex böyle bir maçta oyuna devam edemiyor ve sakatlığı nedeniyle çıkıyorsa, problemi küçük değil demektir. Ama durumuna önümüzdeki günlerde bakacağız. Lugano sarı kart, Deivid kırmızı kart cezalısı olabilir, ama F.Bahçe’de herhangi bir futbolcunun yerinde oynayacak başka bir oyuncu var. Semih, önde çok hareketliydi. Takım arkadaşlarına yardım etti, iyi katkısı vardı. Gökhan da saha içindeki peformansıyla iyiydi. Potansiyeli olduğunu düşünüyorum. Rakibiyle verdiği mücadele ve takım arkadaşlarıyla uyumu iyiydi. Bizim için futbolda sürprize yer yok. Ben ekibime güveniyorum."

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler