Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Kazanmamız gerekiyor"

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde mücadele eden Beşiktaş'ın takım kaptanı Yasemin Horasan, 5 Ocak Perşembe günü Antakya Belediyesi ile evlerinde oynayacakları maçı kazanmaları gerektiğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yasemin Horasan, siyah-beyazlı kulübün internet sitesine yaptığı açıklamada, üst üste önemli karşılaşmalara çıktıklarını ifade ederek, “Hafta sonu İstanbul Üniversitesi önünde önemli bir galibiyet aldık. Bu galibiyet takım içindeki morali de yükseltmiş oldu. Şimdi önümüzde önemli bir karşılaşma daha var. İlk maçta deplasmanda takım olarak tam hazır olmadığımız dönemde Antakya Belediyesi önünde kaybetmiştik. Şimdi daha iyi durumdayız ve kendi evimizde bu mücadeleyi kazanmalıyız. Artık evimizdeki tüm maçları kazanıp, deplasmanlardan da maksimum alabileceğimiz puanları almamız lazım” ifadelerini kullandı. Siyah-beyazlı taraftarlara da seslenen Yasemin, sözlerini şöyle sürdürdü:

“İstanbul Üniversitesi maçında galip gelmemizde taraftarlarımızın payı büyüktü. Bizi desteklemeye gelen bütün taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Bizi desteklemeye devam etsinler, onların desteğine çok ihtiyacımız var. Galibiyet serimiz başladı onların desteği ile birlikte devam edeceğiz.”

Bunları da Beğenebilirsiniz