Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Kazanmak zorundaydık, kazandık"

Sahasında Manisaspor'u 2-1 yenen Kardemir Karabükspor'un teknik direktörü Bülent Korkmaz, “Sahamızda kazanmak zorundaydık, kazandık” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Bülent Korkmaz, maç sonrası düzenlenen basın toplantısında, bugün şansın kendilerinden yana olduğunu ve kazandıklarını söyledi.

Maçta çok baskılı bir oyun sergilediklerini de anlatan Kokmaz, “Özellikle ikinci yarı baskımız daha da arttı. Sahamızda kazanmak zorundaydık, kazandık. Şansımız da bize yardım etti. Sahamızda kazandığımız gibi deplasmanlarda da kazanmalıyız. Oyuncularımın performansı iyiydi. Hepsini tebrik ediyorum” diye konuştu.

Manisaspor cephesi

Manisaspor Teknik Direktörü Ümit Özat da, maçın ilk 15 dakikasında iyi oynadıklarını daha sonra rakiplerinin dengeyi sağladığını söyledi.

İkinci yarıya golle başladıklarını belirten Özat, şöyle dedi:
"İkinci yarı iki net pozisyonumuz vardı. Bu pozisyonlarımızı değerlendiremedik. Deplasmanda bu pozisyonları değerlendiremezseniz cezalandırılırsınız. Galip gelmek işten bile değildi, bunu umuyorduk ama olmadı. Şimdi önümüzde Eskişehirspor maçı var. Onlar da zor durumdalar. Bu maça odaklanıp çalışmalarımıza başlayacağız. Bütçemize göre bir oyuncu transfer edebiliriz."

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler