Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kazanmak istiyoruz

Beşiktaş Cola Turka Antrenörü Burak Bıyıktay, Beko Basketbol Ligi'nde ezeli rakipleri Galatasaray Cafe Crown ile yapacakları derbi karşılaşmasını kazanmak için tüm güçlerini ortaya koyacaklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Burak Bıyıktay, Beşiktaş Kulübü'nün internet sitesine yaptığı açıklamada, BJK Cola Turka Arena'da yarın yapılacak derbi mücadelesinin zorlu geçeceğini belirtti.

Fenerbahçe Ülker'i mağlup ederek liderliğe yükselen Galatasaray Cafe Crown'ın karşılaşmaya moralli çıkacağını kaydeden Bıyıktay, şunları kaydetti: “Derbiyi kazanmak için tüm enerjimizi ortaya koyacağız. Sakatlığı bulunan Likholitov ve Cüneyt'i maça yetiştirmeye çalışıyoruz. Başka bir problemimiz yok. Fenerbahçe Ülker'i mağlup eden ve ilk sırada bulunan Galatasaray Cafe Crown, Akatlar'a moralli gelecek. Ancak bu durumun onlar üzerinde baskı oluşturacağını düşünüyorum. Taraftarlarımızın desteği ve rakip takım üzerindeki baskısıyla derbiyi kazanan taraf olacağız.”

Burak Bıyıktay, karşılaşmada tribünleri dolu görmek istediklerini belirterek, “Taraftarlarımız bizim altıncı oyuncumuz gibi. Onları her zaman yanımızda görmek istiyoruz. Verdikleri destek bizleri hem onurlandırıyor, hem gururlandırıyor. Pazar günü taraftarlarımızla birlikte derbi zaferini kutlamak istiyoruz” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz