« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kazanırsan imzalarsın

F.Bahçe, Trabzonspor’u yenerse, sarı lacivertli yönetim hemen ertesi gün törenle Alex’in sözleşmesini yenileyecek.

Ferudun NİĞDELİOĞLU
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE’de herkesin merak ettiği konu; Alex’in sözleşmesini yenileyip yenilemeyeceği. Ancak sarı lacivertlilerde bu konu tamamen Trabzonspor karşısında alınacak sonuca bağlı. Yönetim, kritik maç kazanıldığı takdirde, kaptana hemen pazartesi günü medya önünde imza attırmayı planlıyor. Şimdi gelelim yaşananlara...
İlk görüşme olumlu geçti
Kasım ayında yapılan görüşmenin ardından Antalya kampında Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilerle bir kez daha sözleşmesi konuşuldu Alex’in. Yapılan bu görüşmede başkan, futbolcusuna garanti vererek “Sen futboluna bak. Takım bu sene şampiyon olmak zorunda, sözleşmeyi düşünme bile” dedi. İki taraf arasındaki tek sorun ise, yönetim 1+1’de ısrar ederken, Alex 2 yıldan geri adım atmıyor. Alex Fenerbahçe’yi çok seviyor. Yönetim de onun kalmasını istiyor ve her şey yeni sözleşmenin imzalanmasından yana.

Fenerbahçe Yönetimi, bu sezon şampiyonluk kaçarsa gelecek yılın planlamasını hemen yapacak. Trabzonspor karşılaşmasının kazanılması halinde puan farkının 4’e düşmesi ise şampiyonluk umudunu artıracak. Bu nedenle yönetim, pazar günü galip gelinmesi halinde pazartesi günü hemen Alex ile nikah tazeleyecek. Kısacası “kazandır kazan” formülü gündemde.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz