« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Kayseri'yi en iyi şekilde temsil ettik"

Talas Belediyesi'nce düzenlenen “3. Uluslararası Ali Dağı Yamaç paraşütü Şampiyonası”nda dereceye giren pilotlara kupaları verildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
23-30 Haziran tarihleri arasında yapılan organizasyonda genel klasmanda Muzaffer Dündar, kadınlarda Ayşe Bayrak, takımlarda ise Mashavk birinci oldu.

Hava Sporları Merkezi'nde düzenlenen ödül törenine, Talas Belediye Başkanı Rifat Yıldırım, İl Genel Meclisi Başkanı Saadettin Aydın, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Nurettin Gökduman, şampiyonada yer alan 142 pilot ile diğer davetliler katıldı.

Talas Belediye Başkanı Rifat Yıldırım, başarılı bir organizasyonu geride bıraktıklarını belirterek, “Ali Dağı'nda düzenlediğimiz uluslararası yarışmalarla Kayseri'yi en iyi şekilde temsil ediyoruz. Başarılı olan pilotlarımızı tebrik ediyorum. Başarılarını Bulgaristan'da düzenlenecek şampiyonada göstermelerini bekliyorum” dedi.

Yarışma koordinatörü Adem Hasgül ise Ali Dağı'nı yamaç paraşütünde marka yaptıklarını ifade ederek, yarışmada hedeflere gol yapan pilotları tebrik etti.

Konuşmaların ardından dereceye giren pilotlara ve takımlara kupaları verildi.

Bu arada, dereceye giren pilotların gelecek yıl Bulgaristan'da gerçekleştirilecek olan “Dünya Yamaç Paraşütü Şampiyonası”nda Türkiye'yi temsil edecekleri bildirildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler