Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kayserispor'dan taraftara jest

Kayserispor yönetimi, Diyarbakırspor maçındaki tutumundan dolayı Bursaspor maçında taraftarına jest yapacak.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Zaman zaman bazı taraftar derneklerinin tepkisiyle karşılaşan Kayserispor yönetimi,pazar günü oynanan Diyarbakırspor maçındaki tutumundan dolayı taraftarına teşekkür etti. Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, “Diyarbakırspor maçında küfürsüz, rakibe saygılı, takımına katkı sağlayan taraftarımıza sonsuz teşekkür ederiz” denildi.

Daha önce taraftar dernekleri tarafından bilet fiyatlarının yüksek olduğu gerekçesiyle eleştirilen Kayserispor yönetimi, ligin 15. haftasında oynanacak Bursaspor maçında da taraftarına ucuz bilet jesti yapacak.

Bursaspor maçında biletler, kuzey ve güney tribünler için 1 lira, doğu ve batı tribünler için 2 liradan satılacak.

Ayrıca, Büyükşehir Belediyesi tarafından maç günü raylı sistem Kadir Has Stadı'na ücretsiz yolcu taşıyacak. Statta da taraftara yiyecek ikramında bulunulacak.

Türk futbolunun özlediği bu tablonun alışkanlık haline gelmesi dileğinde bulunulan yönetim açıklamasında “Değerli Kayserisporlular, hepinizi ailelerinizle maça bekliyoruz. Sizlerle birlikte holiganlardan arınmış, medeni, güvenli ve herkesin coşku içinde eğlendiği bir statta olalım” ifadelerine yer verildi.

Pazar günü oynanan Diyarbakırspor maçı öncesi, bazı taraftar dernekleri Diyarbakırsporlu futbolcuları kamp yaptıkları otelde ziyaret etmiş, her iki takımın taraftarları maç öncesi kahvaltıda bir araya gelmişti.

Diyarbakırspor'a yönelik bazı deplasmanlardaki olumsuz tezahüratlara tepki gösteren Kayserili futbolseverler, maç sırasında da Diyarbakırspor'a dostluk mesajları vermişti.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler