Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kayserispor'dan set açıklama

Kayserispor yönetimi, eleştiriden öteye geçerek zarar vermeye, yönetici, teknik direktör ve futbolcuları taraftara hedef gibi göstermeye kalkışanlar olduğuna dikkati çekti: "Hedef gösterenler bilsinler ki, kaostan beslenme devri sona erdi."

Oktay ENSARİ / KAYSERİ, (DHA)
SON GÜNCELLEME
Yapılan yazılı açıklamada kulübün 40 yılı geçen tarihinde geri kalmış anlayışların bittiği, Anadolu kulüplerine örnek hale gelindiği belirtilerek, şu görüşlere yer verildi:
"Tarihimiz boyunca küme mücadelesinden öteye gidemememize, bir sürü yanılgı ve yenilgiye, milyonlarca dolar kaybına, hepsinden önemlisi şehrin ve insanımızın prestij kaybına neden olan geri kalmış anlayışların sembolü olan kaostan beslenmek, son bulmuştur. Kulübümüz, ortaya koyduğu sportif başarılar ve tesisleşmeyle Türk futbolunun yükselen değeri olmuş, taraflı tarafsız herkesin taktirini kazanmakla kalmamış, yaptığı yenilikler ve duruşuyla da özellikle Anadolu kulüplerine örnek olmuştur. Kayseri ve taraftarı, bugüne değin ortaya hiç bir eser ve değer çıkaramamış, bazı çıkar odakları ve onların birkaç uzantısının yanıltmalarıyla kulübüne ve onun için çalışanlara karşı gelmeyecek kadar sağduyuludur. Yönetim, teknik kadro ve futbolcularımız, yaptıkları ve yapmadıkları için tabiki eleştirilecektir. Bugüne kadar bu eleştirilerin anlamlı ve anlamsız tamamına saygı gösterip cevap vermedik. Ancak suskunluğumuzu yanlış anlayıp bizleri taraftarımıza hedef gösterenler bilmelidirki bu yanlış anlayış, onlara dönecektir. Taraftarımıza saygılarımızı sunar, bekledikleri tüm başarıları onlara yaratacağımıza söz veririz."

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler