« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kayserispor'da sakatlıklar can sıkıyor

Kayserispor'da Galatasaray maçı öncesi 7 futbolcunun sakatlığı can sıkıyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Deplasmanda oynayacağı Galatasaray maçının hazırlıklarını sürdüren sarı kırmızılı ekipte, Eren, Furkan, Abdullah, Toledo, Troisi, Hakan ve Merter'in sakatlığı bulunuyor.

Hollanda kampında sakatlanan ve ameliyat edilen Eren'in tedavisi sürüyor. Başarılı defans oyuncusunun, yaklaşık 3,5 ay daha sahalardan uzak kalacağı tahmin ediliyor.

Yine Hollanda kampı sırasında çağrıldığı milli takımda sakatlanan Furkan'ın da sakatlığı devam ediyor. Takımdan ayrı çalışarak düz koşu yapan genç futbolcunun, milli maç arasından sonra takıma katılabileceği kaydedildi.

Bu iki futbolcunun tedavileri sürerken Gaziantepspor maçında sakatlanan Abdullah da takımda moralleri bozdu. Tarak kemiğinde kırık tespit edilen Abdullah'ın 6 hafta forma giyemeyeceği bildirildi.

Yine Gaziantepspor maçında sakatlanan Toledo ve Troisi'nin de tedavileri sürüyor. Ciddi sakatlıkları bulunmayan bu iki futbolcunun Galatasaray maçına yetiştirilmesine çalışılıyor.

Diğer taraftan adalesinde gerilme bulunan Hakan ile karın kasında ağrıları olan Merter'in de hafif sakatlıkları sürüyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler