« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kayserispor teklif bekliyor

Kayserispor Başkanı Recep Mamur, sözleşmeleri devam eden kaptan Mehmet Topuz ile Gökhan Ünal konusunda yerli ve yabancı kulüplerin tekliflerine açık olduklarını, iki oyuncu konusunda rakam belirlemediklerini, gelecek teklife göre bonservis bedeli bildireceklerini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Mamur, "Mehmet Topuz'a Türkiye'de Süper Lig'deki 18 kulübün veremediği rakamı önerdik ama gitmek istedi. Hem Mehmet Topuz hem de Gökhan Ünal için tekliflere açığız" dedi.

Spor kamoyunun Kayserispor Kulübü'nün Mehmet Topuz ile Gökhan Ünal'ı zorla tuttuğu, bedavaya oynattığı gibi bir izlenim içinde olduğunu belirten kulüp Başkanı Recep Mamur, "Gerek yurt içi gerekse yurt dışında transferleri her günr konusulan ve kulüplerin iştahını kabartan Mehmet Topuz ile Gökhan Ünal konusunda önerilere açığız. Buyursun gelsinler, konusalım. Her iki oyuncumuz konusunda işimize yani hesabımıza gelirse isteyen kulüplere veririz. Yoksa 2008-2009 sezonuna bizimle birlikte devam ederler" şeklinde konuştu.

Kayserispor Başkanı Mamur, her iki oyuncunun bonservisi konusunda bir rakam belirlemediklerini bunu teklifi yapan kulübe göre değişeceğini söyledi.

Geçtiğimiz sezon yapılan astronomik tekliflere karşın Mehmet Topuz ile Gökhan Ünal'ı satmadıklarını belirten Recep Mamur, "Yeni sezon için iç transferde önerdiğimiz teklifi kabul etmeyen her iki oyuncumuzu geçen sezondan beri ayartan, kulüp, yönetici ve medya bazında bu oyuncuların kafasını karıştıranlar hodri meydan, buyursun gelsin. Elbette bonservis bedeli konusunda bizi üzen, kafamızı karıştıran kulüplerle, anlayış gösterenler arasında tercih yapacağız" diye sözlerini tamamladı.

OKTAY ENSARİ - KAYSERİ / DHA

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz