« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kayserispor: Sadece bir maç kaybettik

Kayseri Erciyesspor Kulübü İkinci Başkanı Erol Bedir, deplasmanda Konyaspor karşısında alınan mağlubiyeti değerlendirirken, “Bir maç kaybettik diye kimsenin kötümser senaryo üretmesine gerek yok” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Erol Bedir, Konyaspor karşısında futbolcuların beklenen oyununu gösterdiğini, ancak gol yollarında etkili olamadıkları için sonuca gidemediklerini belirtti.

Zor saha koşullarında oynanan maçı, rahatlıkla kazanabilecek ya da beraberlikle tamamlayacak güce sahip olduklarını ve bunu kimsenin unutmaması gerektiğini vurgulayan Bedir, hiç kimsenin takımı yıpratıcı veya güzel futbolu gölgeleyici açıklama hakkı bulunmadığını söyledi.

“Bir maç kaybettik diye kimsenin kötümser senaryo üretmesine gerek yok” diyen Bedir, şöyle devam etti:
“Kadro yapısı ve iyi futbolumuzla, bizi çok daha güzel günler bekliyor. Puan cetvelinde 3 sıra birden gerilememiz, kötü günlerin başladığı anlamına gelmez. İlk üç dışındaki takımların puanları birbirine çok yakın olduğu için bir maç kazansak bile beşinci sıraya yükselebilecek durumdayız. Aynı şekilde 2-3 maç kaybettiğimizde de birden ligin dibinde kendimizi buluveririz, ama diğer takımlardan avantajımız, iyi kadromuz ve kaliteli futbolumuz. Bu gücümüzün de rehavetine kapılmamamız gerekir.”

Bunları da Beğenebilirsiniz