« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kayserispor Prosinecki'yi bırakmıyor

Kayserispor Başkanı Recep Mamur, teknik direktörleri Robert Prosinecki'nin Beşiktaş'a gideceği yönündeki haberlere tepki gösterdi.

Oktay ENSARİ / KAYSERİ DHA
SON GÜNCELLEME
Kayserispor Başkanı Recep Mamur, teknik direktörleri Robert Prosinecki’nin Beşiktaş’ın başına geçeceği haberlerine noktayı koyarak, "Prosinecki, Kayserispor’un mukaveleli teknik direktörü. Hiç bir yere gitmiyor" dedi.
Teknik direktörüyle ilgili haberlerin spor ahlakına yakışmadığını vurgulayan Başkan Recep Mamur, "Her transfer döneminde benzeri şeylerle karşılaştığımız için bunlara artık yanıt vermeme ve muhatap olmama gibi karar aldık. Ancak, ısrarla bazı gazeteler ve televizyonlar, duyum aldık diyerek, Prosinecki ‘yi Beşiktaş'a teknik direktör yapmak için gayreti içinde. Tekrar ediyor ve üstüne basa basa söylüyorum. Teknik direktörümüzden de bize böyle bir düşüncesinin olduğu veya gitmek istediği yönünde bir talep gelmedi" diye konuştu.

Kayserispor’a yakışır transferler yapmak için ince eleyip sık dokuduklarını belirten Başkan Recep Mamur, "Noksan mevkilere, teknik kadromuzun da görüşü doğrultusunda nokta transferler yapacağız" diyerek sözlerini tamamladı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler