Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kayserispor Antalya'da

Kayserispor, ligin ikinci yarısına Antalya'da yapacağı kamp ile hazırlanacak.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Basın sözcüsü Oğuz Ortaköylüoğlu, ligin ilk yarısında birçok başarıya imza attıklarını, takım tarihinde ilk kez Süper Lig'de lider olma mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti.

Aynı başarıyı ligin ikinci yarısında da sürdürmek istediklerini, çalışmalarını aynı ciddiyetle sürdüreceklerini ifade eden Ortaköylüoğlu, Antalya'da 15 günlük kamp çalışması yapacaklarını bildirdi.

Kamp kapsamında güçlü takımların katılımıyla dörtlü turnuva yapacaklarını da dile getiren Ortaköylüoğlu, şu bilgileri verdi:
“Antalya kampımız 2 Ocak'ta başlayacak. Belek'teki Glorya Golf otelindeki kamp çalışmamız 17 Ocak'ta sona erecek. Kamp çalışması kapsamında Beşiktaş ile birlikte Almanya'nın Hamburg ve Hollanda'nın Feyenoord takımlarının katılımıyla dörtlü turnuva yapacağız. Bu güçlü takımlarla yapacağımız karşılaşmalar, takımımızı devre arasında da zinde tutacak ve tecrübemizi artıracak. Kamp çalışmasını en iyi şekilde değerlendirerek, ligin ikinci yarısına da iyi başlamak ve başarımızı sürdürmek istiyoruz.”

Devre arasında orta sahaya iki futbolcu transfer etmek istediklerini de hatırlatan Ortaköylüoğlu, teknik heyetin verdiği rapor doğrultusunda transfer çalışmalarına da başladıklarını sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz