« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kayserispor 3 puana yanıyor

Kayserispor Asbaşkanı Şaban Miraboğlu, Fenerbahçe karşılaşmasında aldıkları 1 puana sevinmediklerini, kaçırdıkları 3 puana üzüldüklerini belirtti.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Miraboğlu yaptığı açıklamada, dünkü karşılaşmada çok iyi mücadele ettiklerini, futbolcuların ortaya koyduğu performansın kendilerini son derece memnun ettiğini ifade etti.

Özellikle karşılaşmanın ikinci yarısında çok fazla pozisyon bulduklarını, bu pozisyonları değerlendirmeleri durumunda skorun daha farklı olabileceğini vurgulayan Miraboğlu, şunları söyledi:

"Türkiye Kupası'ndan talihsiz bir şekilde elendiğimiz için morale ihtiyacımız vardı. Fenerbahçe güçlü bir takım ama aldığımız 1 puana sevinmedik, kaçırdığımız 3 puana üzüldük. Bireysel bir hata sonucu gol yemesek çok rahat bir şekilde 3 puan alacaktık. İkinci yarıda çok önemli pozisyonlar bulduk. Bu da gösteriyor ki, inandığı ve kendine güvendiği sürece Kayserispor'un yenemeyeceği takım yok. Bu bakımdan, oynadığımız futbola baktığımız zaman, maçın skoru bizi çok da tatmin etmedi. Hedefimize doğru ilerlemeye devam edeceğiz."


Bunları da Beğenebilirsiniz