KAYSERİ HABERLERİ

Kayserigaz, Talas yatırımlarını masaya yatırdı

DHA
27.03.2017 - 15:40Son Güncelleme :
DHA

KAYSERİ, (DHA)- KAYSERİGAZ, Talas Belediyesi ile 2017-21 yılları arasında Talas İlçesi'nde yapılacak yatırımlar hakkında görüş alışverişinde bulundu. 
Talas Belediyesi ev sahipliğinde yapılan toplantıya, Talas Belediye Başkan Yardımcısı İlker Sülev ve Talas Belediyesi yöneticileri ile Kayserigaz Proje Müdürü Murat Akdağ ve Kayserigaz Proje Müdürlüğü birim yöneticileri katılım sağladı. Görüşmelerde Talas İlçesi’nde önümüzdeki 5 yıl içerisinde gerçekleştirilmesi planlanan doğalgaz altyapı yatırımları konuşuldu. Toplantıda Talas ilçe merkezinde doğalgaza ulaşım oranının yüzde 98 civarında olduğunu belirten Kayserigaz, bugüne kadar Talas İlçesi’nde gerçekleştirilen yatırımların genel durumunu sunum ile aktardı. 2'nci tarife dönemine giren Kayserigaz, bu kapsamda Talas İlçesi’ne yapılacak 5 yıllık yatırım planlarını Talas Belediyesi yöneticileri ile paylaştı.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Kayserigaz, Talas yatırımlarını masaya yatırdı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2017 tarihinde saat 15 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kayserigaz, Talas yatırımlarını masaya yatırdı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı