KAYSERİ HABERLERİ

Kayserigaz Develi’ye kitaplardan köprü kuruyor

DHA
05.04.2016 - 14:30Son Güncelleme :

Kayserigaz Develi’ye kitaplardan köprü kuruyor

DHA

KAYSERİ, (DHA) – KAYSERİGAZ'ın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Grubu Mavi Köprü’nün Şubat ayı içerisinde başlatarak geçtiğimiz günlerde sonlandırdıkları kitap toplama kampanyası ile toplanan kitaplar, Develi İlçesi’nde bulunan Develi İMKB Yatılı Bölge Ortaokulu’nun kütüphanesine hediye edildi.

Kayserigaz çalışanlarından oluşan, Kurumsal Sosyal Sorumluk (KSS) Grubu Mavi Köprü tarafından, Şubat ayı içinde başlatılan ve geçtiğimiz günlerde sonlandırılan Kitap Toplama Kampanyası ile grup üyeleri kitap seferberliği başlatarak, kitap topladı. Toplanan kitaplar, Kayserigaz’ın yatırım alanlarından olan Develi İlçesi’nde bulunan Develi İMKB Yatılı Bölge Ortaokulu’nun kütüphanesine hediye edildi. Kayserigaz, KSS Grubu Mavi Köprü, çocukların okuma alışkanlığı kazanması, kitaplara gereken önemin verilmesi ve topluma faydalı birer birey olarak yetişmeleri açısından bu tür kampanyalara her zaman gereken desteği vereceklerini dile getirdi.

Kayserigaz Mavi Köprü Grubu, sosyal sorumluluk projelerinin ilkini çocuklar için yapmanın kendileri için ayrı bir önem taşıdığını, yarının geleceği olan çocukların aydın, kültürlü, araştıran, okuyan, öğrenen ve öğreten bireyler olması için benzer faaliyetlere devam edeceklerini belirtti. Develi İMKB Yatılı Bölge Ortaokul Müdürü Ziya Kılıç ise, Kayserigaz’a ve Kayserigaz KSS Grubu Mavi Köprü’ye kütüphanelerine hediye edilen kitaplar için teşekkür etti.

FOTOLU

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Kayserigaz Develi’ye kitaplardan köprü kuruyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 05 Nisan 2016 tarihinde saat 14 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kayserigaz Develi’ye kitaplardan köprü kuruyor haberi güncellenecektir.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ

03 Mart 2018, Cumartesi
 • İmsak
  05:40
 • Guneş
  07:01
 • Öğle
  12:56
 • İkindi
  16:06
 • Akşam
  18:39
 • Yatsı
  19:55
Sayfa Başı