KAYSERİ HABERLERİ

Kayserigaz ailesi 5. Bowling turnuvasında buluştu

DHA
30.03.2016 - 12:42Son Güncelleme :
DHA

KAYSERİ, (DHA) - Kayserigaz, 5. Çalışan Bowling Turnuvası ile Kayserigaz ailesini bir araya getirdi.

Kayserigaz, geçtiğimiz günlerde basın mensupları için gerçekleştirdiği Basın Dostluk Bovling Turnuvasının ardından çalışanlarının motivasyonunu yüksek tutmak ve çalışanların şirketlerine duydukları aidiyet duygusunu artırmak için 5. Çalışan Bowling Turnuvasını düzenledi. Yoğun katılımın sağlandığı turnuva, çalışanların kıyasıya mücadelesi ile gerçekleşti. Çalışanlar yoğun çalışma temposundan uzaklaşarak eğlenme fırsatı elde ettiler. 22 takım halinde 132 çalışanın katıldığı bowling turnuvasında dereceye giren ilk 3 takıma kazandıkları kupalar Kayserigaz Genel Müdürü tarafından takdim edildi. Turnuvada 1. ve 2.’liği Tahakkuk Biriminin oluşturduğu takımlar, 3.’lüğü ise İşletme Bakım Biriminin oluşturduğu takım elde etti. Turnuvada yarışan çalışanlar 5 yıldır düzenlenen bu etkinlikten dolayı memnuniyetlerini ifade ederek, turnuva organizasyonunda emeği geçenlere teşekkürlerini ilettiler.

Kayserigaz Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, yılın belli zamanlarında birçok faaliyet gerçekleştirildiğini, bu faaliyetlerin çalışanlara verdikleri değerin bir göstergesi olduğunu belirterek, Kayserigaz olarak çalışanların ekip ruhunu geliştirmek ve motivasyonunu yükselterek eğlenmelerini sağlamanın da kendileri için bir görev olduğunu ifade etti.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Kayserigaz ailesi 5. Bowling turnuvasında buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 12 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kayserigaz ailesi 5. Bowling turnuvasında buluştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı