KAYSERİ HABERLERİ

Kayserigaz Abonelerini Uyardı

IHA
26.08.2015 - 14:23Son Güncelleme :

KAYSERİGZ

IHA

Alanında profesyonel çalışanlarıyla güvenli doğalgaz hizmeti sunan Kayserigaz, yeni ve mevcut abonelerini doğalgaz sayaçları konusunda uyardı.
Konforlu doğalgaz tedarikçisi Kayserigaz, yeni ve mevcut abonelerin doğalgaz tesisatlarının kontrollerinin, Doğalgaz Piyasası İç Tesisat Yönetmeliği’ne uygun olarak yapıldığını bildirdi.
Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı Tahakkuk Birimi’nden yapılan açıklamaya göre, Kayserigaz’ın güvenli ve konforlu hizmetinden faydalanmak isteyen abonelerin, doğalgaz sayaçlarını yönetmeliğe uygun olarak yerleştirtmeleri gerektiği belirtildi. Doğalgaz sayaçlarının, sayaç kontrol ekibi tarafından kolayca kontrol edilebileceği, göstergelerin sorunsuz okunabileceği ve gazın rahatça kesilip açılabileceği şekilde konuşlandırtmaları gerektiği kaydedildi. Doğalgaz sayaçlarının aydınlık, havalandırılabilen, rutubetsiz ve donmaya karşı korunan, çok sıcak olmayan yerlere (en çok 35°C) yerleştirilmesi gerektiği aktarıldı. Buna ek olarak sayaçların dolaplara yerleştirilmesinin ve kaplama yapılmasının saha personellerinin rutin kontrollerini yapmalarına engel olduğu ve gerekli müdahalelerini olumsuz etkilediği bildirildi. Yetkililer, yapılan rutin kontrollerde, aboneler tarafından yönetmeliğe uygun olmayarak yapılan müdahalelere onay verilmeyeceğinin altını çizdi.
Kurumsallığıyla sektörün öncüsü konumunda olan Kayserigaz, abonelerinin güvenliği için rutin kontrollerin yapılmaya devam edileceğinin bilgisini verdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Kayserigaz Abonelerini Uyardı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ağustos 2015 tarihinde saat 14 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kayserigaz Abonelerini Uyardı haberi güncellenecektir.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ

14 Aralık 2017, Perşembe
 • İmsak
  05:57
 • Guneş
  07:41
 • Öğle
  12:44
 • İkindi
  15:10
 • Akşam
  17:25
 • Yatsı
  18:58
Sayfa Başı