Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kayseri'de forma savaşı

Lider Kayserispor, pazar günü İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile oynayacağı karşılaşma için cumartesi günü uçakla İstanbul'a gidecek.

Oktay ENSARİ / KAYSERİ, (DHA)
SON GÜNCELLEME

Lider Kayserispor, pazar günü İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile oynayacağı karşılaşma için cumartesi günü uçakla İstanbul'a gidecek. Sarı kırmızılı kafilede kart cezıası biten Cangele'de yer alacak. Cangele'nin de cezasının bitmesiyle birlikte Kayserispor'un forvet hattında Makukula, Cangele, Ömer Şişmanoğlu, Semih Aydilek ve Troisi arasında müthiş bir forma çekişmesi yaşanıyor.

Sarı kırmızılı takımda tedavisi İspanya'da süren Toledo ile , doktor kontrolünde ameliyat sonrası ağırlık çalışmaları yapan Eren Güngör dışında noksan bulunmuyor. takımın önemli oyuncusu Cangele'nin de cezasının bitmesi teknik direktör Tolunay Kafkas'ı sevindirdi. Kafkas, ilk yarının bitimine iki hafta kala, deplasmandaki İstanbul Büyükşehir Belediyespor ve kendi sahalarındaki Antalyaspor maçlarında kart görmemleleri konusunda oyuncularını uyardı. Bursaspor maçında 7 oyuncunun sarı kart görmesinden sonra, kırmızı kart sınırındaki oyuncuların dikkati çekildi. Kafkas, İstanbul Büyükşehirspor futbolcularının çok yetenekli, teknik direktörleri Abdullah Avcı'nın da başarılı bir isim olduğuna dikkati çekerek, rakiplerini asla küçümsemediklerini söylüyor.

Kafkas,"Futbolcularımızla toplantılar düzenleyip ,konuşmalar yapıyoruz. Başından beri söylüyorum. Biz iyi takımız ve daha iyi şeyler yapabiliriz. Eksiklerimizi bilerek, daha çok çalışarak, hiç kimseyi küçümsemeden, hiç kimseye saygısızlık etmeden bu yarışın içinde var olmaya çalışıyoruz. Üst sıraları zorlamak istiyoruz. Mücadeleci tavrımızı sürdüreceğiz"diyor

 


Bunları da Beğenebilirsiniz