KAYSERİ HABERLERİ

Kayseri Vergi Dairesi Yöneticilerinin Melikgazi Belediye Ziyareti

IHA
24.02.2015 - 15:56Son Güncelleme :

KAYSERİ VERGİ DAİRESİ BAŞKANI NİYAZİ ÖZTÜRK VE GRUP MÜDÜRÜ ABDULMENAF TAŞCI, MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANI MEMDUH BÜYÜKKILIÇ‘I MAKAMINDA ZİYARET EDEREK VERGİNİN ÖNEMİNİ BİR KEZ DAHA GÜNDEME GETİRDİLER.

IHA

Kayseri Vergi Dairesi Başkanı Niyazi Öztürk ve Grup Müdürü Abdulmenaf Taşcı, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç‘ı makamında ziyaret ederek verginin önemini bir kez daha gündeme getirdiler.
Destek olduğunuz için teşekkür ediyoruz
Kayseri Vergi Dairesi Başkanı Niyazi Öztürk , “Kalkınmanın ve paylaşımın temelinde vatandaşların ödemiş olduğu vergilerin büyük önemi vardır. Sizler yerel yönetimler olarak toplanan vergilerin somut olarak vatandaşlara yansıtan kurumlarsınız. Olumlu hizmetleriniz, bizlere de olumlu olarak yansımaktadır. İnsanların belediye hizmetlerindeki güzellikleri fark etmesi ve beğenmesi, bizlerin vergi toplamadaki kolaylığını artırmaktadır. 2014 yılı içerisinde tahsilât ve tahakkuk oranımız artış göstermiştir. 2015 yılında da bu artış oranının süreceğini umut ediyor, bize destek olduğunuz için teşekkür ediyoruz” dedi.
Örnek ve referans bir belediye olarak anıldıklarını hatırlatan Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, bunun temelinde halktan toplanan vergilerin tam ve zamanında akılcı olarak planlı bir şekilde yatırımlara dönüştürülmesinin olduğunu söyledi.
Başkan Memduh Büyükkılıç, yatırımların büyük bir kısmını ilçe halkından toplanan emlak, ilan reklam, çevre temizlik gibi vergi gelirlerinin oluşturduğunu, dolayısı ile yatırımların temelinde yine vatandaşın mali desteğinin bulunduğunu kaydetti.
Belediyeye olan vergi borçlarını her zaman ödeme gayretinde olan mükelleflere bu vesile ile teşekkür ettiğini ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı Kayseri Vergi Dairesi Yöneticilerine teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Kayseri Vergi Dairesi Yöneticilerinin Melikgazi Belediye Ziyareti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2015 tarihinde saat 15 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kayseri Vergi Dairesi Yöneticilerinin Melikgazi Belediye Ziyareti haberi güncellenecektir.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  05:56
 • Guneş
  07:41
 • Öğle
  12:43
 • İkindi
  15:10
 • Akşam
  17:25
 • Yatsı
  18:58
Sayfa Başı