KAYSERİ HABERLERİ

Kayseri Vergi Dairesi Başkanlığı’ndan Vergi Haftası Ziyareti

IHA
26.02.2015 - 10:34Son Güncelleme :

KAYSERİ VERGİ DAİRESİ BAŞKANI NİYAZİ ÖZKÖK VE KURUM AMİRLERİ 26. VERGİ HAFTASI MÜNASEBETİYLE KAYSERİ SMMM ODASI’NI ZİYARET ETTİ.

IHA

Kayseri Vergi Dairesi Başkanı Niyazi Özkök ve Kurum Amirleri 26. Vergi Haftası Münasebetiyle Kayseri SMMM Odası’nı ziyaret etti.
Kayseri Vergi Dairesi Başkanı Niyazi Özkök ve Grup Müdürü Abdulmenaf Taşcı, 26. Vergi Haftası münasebetiyle Kayseri SMMM Odası Başkanı Baki Gümüşoluk ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.
Kayseri Vergi Dairesi Başkanı Niyazi Özkök, bu yıl 26. Vergi Haftasını çeşitli etkinliklerle kutladıklarını belirterek Hafta etkinlikleri hakkında bilgilendirmede bulundu. 2014 yılı içerisinde vergide tahsilât ve tahakkuk oranımız artış gösterdiğini bildiren Özkök, 2015 yılında da bu artış oranının süreceğini umut ettiklerini, bu konuda mali müşavirlere de önemli görevler düştüğünü söyledi. Kayseri Vergi Dairesi Başkanı Niyazi Özkök, kurum olarak mükellef ziyaretlerine de önem verdiklerini sözlerine ekleyerek, "Kurum olarak gerçekleştirdiğimiz mükellef ziyaretleri büyük önem arz ediyor. Vergisini düzgün ödeyen mükellefleri ziyaret ederek onları onure etmek vergisini ödeyen mükellefi motive ediyor” diye konuştu.
Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Baki Gümüşoluk ise Vergi Haftasını hep birlikte kutladıklarını ifade ederek, mali müşavirler olarak devlet ile mükellefler arasında bir köprü görevi gördüklerini, her zaman olduğu gibi Kuruma yardım edeceklerini belirtti. Gümüşoluk ayrıca, bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı Kayseri Vergi Dairesi Yöneticilerine teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Kayseri Vergi Dairesi Başkanlığı’ndan Vergi Haftası Ziyareti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2015 tarihinde saat 10 34’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kayseri Vergi Dairesi Başkanlığı’ndan Vergi Haftası Ziyareti haberi güncellenecektir.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ

11 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  05:54
 • Guneş
  07:39
 • Öğle
  12:42
 • İkindi
  15:10
 • Akşam
  17:24
 • Yatsı
  18:57
Sayfa Başı