KAYSERİ HABERLERİ

Kayseri Ticaret Odası Meslek Komitesi Üyeleri Biyogüvenlik Konusunda Bilgilendirildi

IHA
31.07.2015 - 14:00Son Güncelleme :

KTO TOPLANTI

IHA

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Hayvancılık, et ve et ürünleri üretim ve ticareti ile tarım sektöründe faaliyet gösteren meslek komiteleri üyelerine yönelik Biyogüvenlik Talimatı bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nün katkılarıyla Kayseri Ticaret Odası M. Rifat Hisarcıklıoğlu konferans salonunda düzenlenen toplantıya; KTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Celal Hasnalçacı, Meclis Üyeleri Ali Borazan ve İsmail Bahçecioğlu, 7. Meslek Komitesi Başkanı İbrahim Afyon, KTO Meclis Üyesi ve 8. Meslek Komitesi Başkanı Mehmet Yağanlı ile meslek komitelerinin üyeleri katıldı. Toplantının açılışında konuşan KTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Celal Hasnalçacı, oda olarak meslek komitesi çalışmalarını etkin şekilde sürdürdüklerini belirterek, “Yönetim Kurulu olarak, 40 meslek komitemizin çalışmalarını takip ediyor ve taleplere ilişkin çözüm yolları arıyoruz. Bu toplantımızda yönetim kurulumuzun bu çalışma anlayış sonucu gerçekleştirilmektedir. Meslek komitelerimizin tüm çalışmalarına ilişkin olarak gerekli adımların atılması yönünde gayretlerimizin süreceğinin bilinmesini isterim” dedi. Sektörde sağlıklı üretimle ilgili koşulları iyileştirilen ve geliştiren uygulamaların Biyogüvenliğin bütününü oluşturduğuna dikkat çeken Hasnalçacı, “Biyogüvenliğin öneminin ve ilkelerinin, bu konuyla ilgili faaliyet gösteren tüm üyelerimiz tarafından bilinmesine ihtiyaç bulunmaktadır. Bu amaçla organize ettiğimiz bu toplantı kapsamında Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürü Ergun Tuğluk, Veteriner Hekim Enver Adaş ve Veteriner Hekim Seher Nacar Doruk tarafından bilgilendirme yapılacaktır. Gerek Biyogüvenliğin uygulanmasına, gerekse de yasal sürece ilişkin verilecek bilgilerin, üyelerimizin üretim faaliyetlerinde çok büyük yararlar sağlayacağına inanıyorum. Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü uzmanlarımıza katkılarından ve siz değerli üyelerimize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.
KTO 7. Meslek Komitesi Başkanı İbrahim Afyon’un da kısa bir açılış konuşması gerçekleştirdiği bilgilendirme toplantısı Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü uzmanları tarafından yapılan sunumlarla devam etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Kayseri Ticaret Odası Meslek Komitesi Üyeleri Biyogüvenlik Konusunda Bilgilendirildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Temmuz 2015 tarihinde saat 14 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kayseri Ticaret Odası Meslek Komitesi Üyeleri Biyogüvenlik Konusunda Bilgilendirildi haberi güncellenecektir.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  05:55
 • Guneş
  07:40
 • Öğle
  12:43
 • İkindi
  15:10
 • Akşam
  17:25
 • Yatsı
  18:58
Sayfa Başı