KAYSERİ HABERLERİ

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay:

IHA
26.08.2015 - 12:46Son Güncelleme :

KAYSERİ PANCAR EKİCİLERİ KOOPERATİFİ BAŞKANI HÜSEYİN AKAY

IHA

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay, 7 Haziran’dan bu yana yaşanan sıkıntıların, terörün, acıların, ekonomik dalgalanmaların istikrarın bozulmasından kaynaklandığını açıkladı.
Başkan Akay; ‘ İstikrar varsa, huzurda var, büyüme de var, gelişme de var. Bu sebeple yeniden yapılacak seçimde sandıktan istikrar çıkmalı, ülke olarak hepimizin istikrara ihtiyacı var’ dedi.
7 Haziran’dan buyana geçen yaklaşık 3 aylık sürede terör başta olmak üzere, ekonomi de, istihdam da, yatırımlarda ciddi sıkıntıların baş gösterdiğini, hatırlatan Başkan Akay, vatandaşın huzursuz olduğunu, psikolojisinin bozulduğunu söyledi.
İstikrarın kalkınma, gelişme, toplumun huzur ve refahı açısından olmazsa olmaz öneme sahip olduğunu dile getiren Başkan Hüseyin Akay yaptığı yazılı açıklama da şu görüşlere yer verdi: 7 Haziran’dan sonra ortaya çıkan siyasi tabloyu fırsat bilen, terör örgütleri hain emellerini gerçekleştirmek için silaha sarılmış ve neredeyse her gün şehit haberleriyle yüreğimize ateş düşürmektedirler. Bununla birlikte ekonomi de dalgalanmalar baş göstermiş, altın ve döviz tarihi zirveleri görmüştür. Toplumsal huzur yerini endişeye ve kaosa bırakmıştır. İstikrar ve huzur ortamıyla büyüyen, gelişen, her alanda büyük yatırım ve atılımlara imza atan ülkemiz, karanlığa çekilmek istenmektedir. İşte bu olumsuzlukların altında istikrarın bozulması yatmaktadır. Kasım ayında yapılacak erken seçimin istikrarın çok güçlü bir biçimde yeniden tesis edilmesine vesile olmasını diliyor, aziz milletimizin sağduyuyla, istikrar ve huzur ortamını hakim kılacağına yürekten inanıyorum’

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ağustos 2015 tarihinde saat 12 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay: haberi güncellenecektir.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ
22 Kasım 2017, Çarşamba
 • İmsak
  05:39
 • Guneş
  07:21
 • Öğle
  12:35
 • İkindi
  15:11
 • Akşam
  17:28
 • Yatsı
  18:59
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı