« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kayseri Erciyesspor'da ayçekirdeği yiyenler ayrı tribüne

Turkcell Süper Ligi takımlarından Kayseri Erciyesspor'da, cumartesi günü yapılacak Ankaragücü maçına özel önem veren yönetim, tribün renkliliği sağlamak amacıyla, öğrenciler, bayanlar, ayçekirdeği yiyenler ve koyu taraftarları 1, 2 ve 3 YTL'lik fiyatlarla ayrı bölümler halinde stada almayı kararlaştırdı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kulüp Basın Sözcüsü Aşkın Genç, yönetim olarak taraftarın isteğine özel önem verdiklerini ve taraftarın isteğini göz önünde tuttuklarını söyledi.

Tribün renkliliğini sağlamak amacıyla, kritik önem taşıyan Ankaragücü maçı öncesi, taraftarların oturacağı tribünler ve bilet fiyatları için yenilik içeren bazı kararlar aldıklarını kaydeden Genç, şunları söyledi: “Takımımıza sempati duyan öğrenci kardeşlerimiz, maçlarda sürekli hareket halinde olmak ve tezahürat yapmak istediklerini, ancak kimi zaman yetişkinlerin buna engel olduğunu bize ilettiler. Aynı şekilde bayanlardan da talep geldi. Bütün bunları oturup değerlendirdik. Sonuçta da, Sivas Caddesi kale arkası tribününü sadece öğrenci kardeşlerimize ayırdık. Kimliğini gösteren öğrenciler 1 YTL karşılığı bu tribünde yerlerini alacak. Ayçekirdeği yemek isteyen taraftarlarımız 2 YTL karşılığı Erciyes kale arkasına girebilecek, koyu taraftarlarımız için de açık tribün bilet fiyatını 3 YTL olarak belirledik. Bayanlar da kapalı tribünün yanındaki küçük tribünde maçı ücretsiz izleyebilecekler.”

Aşkın Genç, Konyaspor mağlubiyetinin ardından sahalarında yapacakları Ankaragücü maçında şiddetle puana ihtiyaç duyduklarını ve buna ulaşabilmek için de taraftarın öneminin bilincinde olduklarını anlattı.

Dolu tribünler karşısında, zaten iyi futbol oynayan takımlarının galibiyete daha kolay ulaşacağını düşündüklerini dile getiren Genç, ”Şanssızlıklar sonucu bir türlü galip gelemiyoruz. Buna, Ankaragücü maçı ile dur diyeceğiz. Bu maç, şanssızlıkları kıracağımız bir maç olacak” diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz