Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kayseri Emniyeti'nden örnek proje

  HÜRRİYET
  15.06.2017 - 18:09 | Son Güncelleme:

  Toplum Destekli Polislikte Türkiye birincisi olan Kayseri Emniyet Müdürlüğü, bugün önemli bir projeye daha imza attı. Engelsiz Yarınlar Projesi kapsamında 320 engelli vatandaşa dağıtılmak üzere akülü araçlar hazırlandı. Araçların yarısı törenle sahiplerine dağıtıldı.

  Kayseri Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Şube Müdürlüğünce hazırlanan ve SGK ile Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüklerinin ortak edildiği Emniyetle Engelsiz Yarınlar Projesi engelli vatandaşların yüzünü güldürdü.

  Kayseri Emniyetinden örnek proje

  VATANDAŞ BAĞIŞLADI

  Ceha Mobilyalarının sahibi Çetin Şen tarafından bağışlanan akülü araçlardan 160'ının dağıtımı Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, Emniyet Müdürü İbrahim Kulular'ın katıldığı törenle yapıldı.
  Kulular, Kayseri Emniyeti'nin 2016 yılında Toplum Destekli Polislik faaliyetlerinde birinci olduğunu anımsatarak, bu faaliyetlerin artarak devam edeceğini söyledi. Vali Kamçı da Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğüne birincilik ödülünü verdi.

  Projeye maddi katkılarda bulunan Çetin Şen'e de yine Vali Kamçı tarafından plaket verildi. Ardından da engelli vatandaşlara araçları teslim edildi.

   

  Etiketler: akülü araç
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı