« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kayseri Aslan'dan çekinmiyor

PAZAR akşamı oynayacağı Galatasaray maçının hazırlıklarını tamamlayan Kayserispor, deplasmana giderken teknik sorumlu Tolunay Kafkas, eksiklerine rağmen puan almak istediklerini söyledi.

Demet ÖZTÜRK / KAYSERİ,(DHA)
SON GÜNCELLEME
Kayserispor’da Galatasaray maçı öncesi, sakat futbolcuların çokluğu dikkati çekti. Furkan’ın ardından orta sahada oynayan Abdullah Durak’ın da 6 hafta sahalardan uzak kalacak olması Tolunay Kafkas’ı skıntıya soktu. Merter, Troisi ve Toledo’nun maça yetiştirilmeye çalışıldığını açıklayan Tolunay Kafkas, kafilenin hareketinden önce şunları söyledi:
“Kampta Eren Güngör sakatlanmıştı. Ardından Hakan Aslantaş, Merter ve Furkan’ın sakatlıkları geldi. Gaziantepspor maçında ise Abdullah’ın sol ayak tarak kemiği kırıldı ve 6 hafta takımdan uzak kalacak. Özellikle orta sahada sıkıntı yaşıyoruz. Ama eksiklerin arkasına sığınmayız. Galatasaray karşılaşmasına yine de 3 puan için çıkacağız.“
Galatasaray’ın çok güçlü bir kadroya sahip olduğunu, Estonya ekibi Levadia’yı 5-0 yenmesinin de bunun göstergesi olduğunu vurgulayan Tolunay Kafkas, “Galatasaray’ı Avrupa’daki başarısından dolayı kutluyoruz. Ama hafta sonu rakibimizden puan almak için elimizden geleni yapacağız. İstanbul’dan en azından beraberlikle dönmek istiyoruz“ dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler