Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kayseri 1 Temmuz'da toplanacak

Kayserispor'un yeni sezon takvimi belirlenmeye başladı. Buna göre sarı-kırmızılıların 1 Temmuz'da Karpuzatan tesislerinde toplanacağı, daha sonra 10 Temmuz'da Hollanda'da kampa gireceği ifade edildi.

Oktay ENSARİ / KAYSERİ, (DHA)
SON GÜNCELLEME

Kulüp menajeri, Şota Arvaladze 'nin durumunu netleştirmek ve yabancı oyuncular konusunda çalışmalarda bulunmak üzere Avrupa seferine çıktı.

KAFKAS DÖNEMİNİN 102 MAÇLIK PERFORMANSI İRDELENDİ

Kayserispor'da görevi bırakan teknik direktör Tolunay Kafkas döneminde sarı-kırmızılı ekibin 102 maçlık performansı araştırıldı. Yapılan araştırmada 3 sezonluk dönemde Kafkas yönetiminde Kayserispor, 42 galibiyet ,30 beraberlik, 30 yenilgi aldı. Kayserispor bu dönemde 133 gol atarken, filelerinde 94 gol gördü. Kafkas yönetiminde Kayserispor 3 sezonluk dönemde 306 puandan 156'sını topladı.

KADİR HAS STADININ ÇİMLERİ SÖKÜLDÜ

Bu arada, Kadir Has stadının çimleri yeni sezonda tamamen tazelenmek üzere söküldü. Büyükşehir, Kocasinan Belediyeleri ile Kayserispor Kulübü tarafından Kadir Has Stadının çiminin ve alt yapısının yenilenmesi çalışmaları için kollar sıvandı. Çıkan çimler kent merkezindeki park ve bahçelere gönderilirken, Stad müdürü Ali Üstünel, "Yeni çimler için Bursa'nın Karacabey ilçesindeki bir firma ile anlaşma yapıldı. Bu alandan kesme çimler, stadımıza taşınacak. Şu anda drenaj sistemi ve alt yapıyı tamamen yeniliyoruz. 25 günlük bir iş takvimi sonrası, stadın çimleri serilerek yeni sezona hazırlanacak" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz