ADIYAMAN HABERLERİ

Kaymakam Sağ, Öğrencilere Kitap Dağıttı

IHA
29.10.2015 - 12:23Son Güncelleme :

ADIYAMAN'IN SİNCİK KAYMAKAMI ZAFER SAĞ'DAN ÖĞRENCİLERE KİTAP

IHA

Adıyaman’ın Sincik İlçesinde farklı okullarda eğitim gören yaklaşık 6 yüz öğrenciye Kaymakam Zafer sağ tarafından kaynak kitapları dağıtıldı.
Sincik kaymakamı Zafer Sağ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Toprak, İlçe Özel İdare Müdürü Ali Ayaz ve beraberindekilerle Alancık ve Yarpuzlu köyündeki ilk ve ortaokulları ziyaret ederek öğrencilere kaynak kitaplar hediye etti. Kaymakam Zafer Sağ, sınıf ziyaretlerinde bulunarak TEOG Sınavına girecek 8.sınıf öğrencilerine, konu anlatımı ve soru bankası kitapları hediye etti. Öğrencilere derslerinde başarılı olmaları için nasihatler veren Sağ, öğrencilere her zaman destek sağladıklarını, kaynak kitapların yetersiz ya da eksik kaldığı noktada da desteklerinin devam edeceğini ifade etti.
Okul idarecileri ve öğretmenlerle de bir araya gelerek sohbet eden Sağ, öğretmenlerimizin özveriyle çalıştıklarını yakından takip ettiğini bu çalışmaların başarı olarak sınav sonuçlarına da yansıyacağını ümit ettiğini belitti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden Kaymakam Sağ, Öğrencilere Kitap Dağıttı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 12 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kaymakam Sağ, Öğrencilere Kitap Dağıttı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı