KASTAMONU HABERLERİ

Kaymakam Nesim Işık, Pansiyonda Kalan Öğrencileri Ziyaret Etti

IHA
29.10.2015 - 09:38Son Güncelleme :

KÜRE KAYMAKAMI NESİM IŞIK ÖĞRENCİLERİ PANSİYONDA ZİYARET ETTİ.(MUHAMMED KÖMEÇOĞLU-KASTAMONU/İHA)

IHA

Küre Kaymakamı Nesim Işık, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Bilir ile birlikte, Küre Çok Programlı Anadolu Lisesi Erkek pansiyonunda kalan öğrencileri ziyaret etti.
Ziyarette öğrencilerle geleceğin önemi, sınavlara hazırlanma, geldikleri şehirler ve okuldaki ders durumları ile ilgili sohbet eden Kaymakam Nesim Işık, öğrencilerin istek ve sorunlarını dinledi. Kaymakam Işık,“ Sizlerle birlikte tatlı yiyelim, hem sohbet edelim hem de sorunlarınız varsa dinleyelim istedik. Geleceğimiz sizlere emanet, siz ne kadar iyi yetişirseniz biz de geleceğimize daha güvenli bakarız. Sizlere sıcak bir yuva ortamı sunan devletimize karşı en önemli vazifeniz çok çalışmaktır” dedi. Kitap okumanın önemine de değinen Kaymakam Nesim Işık, öğrencilere başarılı olmak için kitap okumalarını tavsiye etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kastamonu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kastamonu ilinden Kaymakam Nesim Işık, Pansiyonda Kalan Öğrencileri Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 09 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kaymakam Nesim Işık, Pansiyonda Kalan Öğrencileri Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı