Gündem Haberleri

  Kaymakam gözyaşlarıyla uğurlandı

  Barış İLYASOĞLU/İNEBOLU(Kastamonu), (DHA)
  29.07.2015 - 16:04 | Son Güncelleme:

  KASTAMONU’nun İnebolu İlçesi’nde 3 yıldır görev yapan Kaymakam Gökhan Görgülüarslan, atandığı Çanakkale’nin Biga İlçesi’ne gözyaşlarıyla uğurlandı.

  Dün ilçedeki kamu kurumlarına veda ziyaretinde bulunan Kaymakam Gökhan Görgülüarslan, bugün İnebolu Öğretmenevi önünde toplanan kamu kurumu müdürleri, çalışanları, sivil toplum örgütleri ve siyasi partilerin temsilcileri ile vatandaşlar tarafından uğurlandı. Kaymakam Görgülüarslan, eşi Nihal Görgülüarslan ile geldiği öğretmenevi önündeki kalabalığı görünce duygulandı. Veda konuşması sırasında gözyaşlarını tutamayan Kaymakam Görgülüarslan, İnebolu halkının birlik ve beraberliğini muhafaza etmesini istediğini söyledi.

  Belediye Başkanı MHP’li Engin Uzuner’in Atatürk heykelciği verdiği Kaymakam Görgülüarslan, daha sonra alanda toplanan herkesle tokalaşıp kucaklaştı. Kaymakam Görgülüarslan’ın yanında alandaki bazı kişiler de gözyaşlarını tutamadı. Çanakkale’nin Biga İlçesi’ne atanan Kaymakam Görgülüarslan, Yukarı Çaylı Köyü’ne kadar konvoyla uğurlandı.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı