ZONGULDAK HABERLERİ

Kaymak, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

IHA
08.05.2015 - 13:16 |Son Güncelleme :

AKIN KAYMAK, MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

IHA

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Akın Kaymak Kozlu mahalle ve köy muhtarları ile kahvaltıda bir araya geldi.
Düzenlenen kahvaltı programına AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Akın Kaymak, Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, AK Parti Kozlu İlçe Başkanı Ahmet Özdemir’in yanısıra köy ve mahalle muhtarları katıldı. Programda konuşan Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, “Bu süreçlerde bir araya gelmek güzel. Bu birlikteliğimizi zaman zaman bir araya gelerek sorunlarımızı paylaşarak pekiştirmemiz güzel bir oluşum. Bu kahvaltıyı düzenleyen teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Birlikteliğimiz mevcut ilerleyen dönemlerde daha da kenetlenip bugün iktidarımızın daha güçlü olması bizlere hizmet olarak geri dönüyor. Bu birlik ve beraberliğimizin artarak devam etmesini rica ediyorum. Herkes kendi bölgesinde başarılı olursa biz Kozlu olarak başarılı olursak genel merkezimizden taleplerimizi isteme noktasında daha güçlü oluruz. Siyasetin esası insandır. Bizler insanlarımızı ikna edip başarıyı kazanabilirsek bunlar yine bize hizmet olarak geri dönecektir” dedi.
Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin’in açıklamalarının ardından konuşan AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Akın Kaymak, “2014 yılında AK Partinin hizmet bayrağını Allah’ın izniyle Başkanımız Ertan Şahin ile beraber diktik. İnşallah bu başarımızı arttırarak 7 Haziran seçimlerinde bu başarıyı yukarılara taşımak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Benim sizden Allah rızası için istirhamım ve ricam şudur. Algı operasyonlarına kanmayalım son zamanlarda Zonguldak’ta TTK üzerinden partimizin yıpratılması propagandası yürütülmektedir. Bu propagandayı CHP ve MHP’li siyasetçiler bugüne kadar getirdiler ve getirmeye gayret ediyorlar. Genel başkan yardımcımız Hüseyin Çelik Zonguldak’a gelerek seçim çalışmalarımıza destek verdiler. Buraya geldiğinde bu konuyla alakalı net bir açıklama yaptı. Sayın Hüseyin Çelik yaptığı açıklamada TTK’nın kapatılması ruhsatların özel sektöre devredilmesinin söz konusu olmadığını açıkladı. Allah Nasip ederse Başbakanımız 19 Mayıs’ta Zonguldak’ta olacak. Bizler Bartın mitingimizde Zonguldak’ımızın sorunlarını ana başlıkları halinde ilettik. Bu sorunların arasında TTK konusu da mevcuttur. TTK’ya işçi alımı noktasına bir talebimiz oldu. Umuyoruz ve bekliyoruz ki Başbakanımız bize bu konularda müjdeyi verecektir. Ülkeyi tekrar koalisyonlara mahkum etmek isteyen insanlar var. Muhalefet partileri AK Parti’nin tek başına iktidara gelip gelmeyeceğini tartışmıyorlar. AK Partinin yüzde kaç oranla iktidara gelip gelmeyeceğinin tartışıyorlar. Kafalarının ardındaki tek şey bu ülkeyi tekrar koalisyon hükümetlerine mahkum etmek. Bu ülkeyi koalisyon hükümetlerine mahkum etmeyelim. 2002 den bu yana 13 yıldır iktidar olan ak kadrolara destek verelim. AK Partiyi yolsuzlukla eleştiriyorlar, ben devlet bürokrasisinde 25 yılan beri çalışıyorum. 2002’den önce de çalıştım 2002 yılından sonra da çalıştım. 2002 yılından önce, bu 1999 ile 2002 yılı arasındaki krizleri bir hatırlayın. O krizler döneminde ben finans sektörünün içindeydim. İnanın göz göre göre vatana, devlete ihanet edildi” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden Kaymak, Muhtarlarla Bir Araya Geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Mayıs 2015 tarihinde saat 13 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kaymak, Muhtarlarla Bir Araya Geldi haberi güncellenecektir.

ZONGULDAK NAMAZ VAKİTLERİ

27 Ocak 2020, Pazartesi
 • İmsak
  06:34
 • Güneş
  08:03
 • Öğle
  13:10
 • İkindi
  15:44
 • Akşam
  18:08
 • Yatsı
  19:32
Sayfa Başı