Gündem Haberleri

  Kayıp Rus şarkıcı memleketinde ortaya çıktı

  Nerdun HACIOĞLU/MOSKOVA
  20.08.2012 - 12:56 | Son Güncelleme:

  Antalya’da iki ay sahnelerde çalıştıktan sonra Rusya’ya döneceği sırada kayıplara karışan genç Rus şarkıcı Nadejda Koşkina, memleketi Perm kasabasında bu sabah ortaya çıktı.

  5 Ağustos tarihinden bu yana kendisinden haber alınamayan “Alisa” lakaplı sanatçı, güvenlik güçleri tarafından Rusya’daki ailesinin başvurusu üzerine aranmaya başlanmıştı.

  RBK ajansının bildirdiğine göre 25 yaşındaki genç sanatçının Türkiye’de bulunmadığı, geçtiğimiz günlerde tespit edilmişti.

  5 Ağustos'ta Antalya-Moskova uçağına binen yolcu listesini kontrol eden Rus polisi, Nadejda’nın yolcular arasında bulunduğunu tespit etmişti. 

  Genç Rus ses sanatçısının Moskova’ya döndükten sonra, burada başından tatsız olayların geçtiği de anlaşıldı. Asıl Moskova’ya döndükten sonra izi kaybolan kızın burada kötü bir şekilde rahatsızlandığı ve bu yüzden yakınlarını arayamadığı, yakın arkadaşı tarafından yerel basına bildirildi.

  Genç sanatçının ailesini arayamayacak derecede ne tür rahatsızlığı olduğu ise belirtilmedi. Nadejda’nın sadece memleketine döndüğünde Perm kasabası hastanesine yatırıldığı kaydedildi.

  Kızının bulunması için emeği geçen herkese teşekkür eden sanatçının annesi ise yaptığı açıklamada rahatsızlığın Türkiye ile hiçbir ilgisi olmadığı da anlaşılmış oldu.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı