Gündem Haberleri

  Kayıp kadının cesedi bulundu

  Süheyla GÖZDERELİLER/YALOVA (DHA)
  12.11.2009 - 17:52 | Son Güncelleme:

  YALOVA’nın Samanlı Köyü’nde oturan ve 13 gün önce fatura ödemek için evden ayrıldıktan sonra kendisinden haber alınamayan 29 yaşındaki Züleyha Özer’in cesedi Yalova- Bursa karayolu kenarında arazide bulundu.

  Yalova- Bursa karayolu kenarında bugün kestane toplamaya giden bir kişi üzeri çalılarla örtülmüş kadın cesedi buldu. Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen Yalova Emniyet Müdürlüğü ve jandarma ekiplerinin yaptıkları ilk inceleme sonucu cesedin Samanlı Köyü’ndeki evinden 13 gün önce telefon faturasını ödemek için ayrılan Züleyha Özer’e ait olduğu saptandı.

  Eşinden iki yıl önce boşanan ve çocuğu olmayan Züleyha Özer’in cesedini, olay yerine gelen amcası Fahri Elikçi teşhis etti. Yeğeninin cesediyle karşılaşan amca Fahri Elikçi, yakınları tarafından güçlükle sakinleştirildi.

  Züleyha Özer’in cesedi Yalova Devlet Hastanesi Morgu’na oradan da kesin ölüm nedeninin saptanması için Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderildi.

  Züleyha Özer kaybolduktan sonra babası Mustafa Elikçi’nin jandarmaya dilekçeyle başvurduğu ortaya çıktı. Kızlarından haber alamayan Züleyha Özer’in ailesi daha sonra Star TV’de Serap Ezgü’nün sunduğu televizyon programına çıkarak kızlarının bulunması için yardım talep etmişti.

  Polis ve Jandarma ise olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı