Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kayınpederim sapık

  Hürriyet Haber
  03 Aralık 2000 - 00:00Son Güncelleme : 03 Aralık 2000 - 00:01

  Katil dede davasında her gün yeni bir iddia ortaya atılıyor. Öldürülen kızların annesi Cemile Şengün, dün hakkındaki suçlamaları yanıtlarken, kayınpederinin sapık olduğunu söyledi.

  Torunları 7 yaşındaki Nurcan ile 4 yaşındaki Gülcan'ı kravatla boğduğu iddiasıyla yargılanan 75 yaşındaki Yunus Şengün'ün damadı, önceki günkü duruşmada çocukların annesi Cemile Şengün'ü suçlamıştı. Damat Feridun Özcan, Cemile Şengün'ün Muhsin Köse ile ilişkisi olduğunu, kızların da iki aşığı yatakta yakaladığını öne sürerek, ‘‘Çocuklar anneleri tarafından öldürüldü’’ demişti.

  İFTİRA ATIYORLAR

  Anne Cemile Şengün de bu iddialara dün yanıt verdi. Anne Şengün idamla yargılanan kayınpederi Yunus Şengün için şunları söyledi:

  ‘‘O bir sapık. Bana ve kızlarıma tacizde bulunurdu.Çırıl çıplak soyunur, benim ve çocukların karşısında otururdu. Yasak ilişki yaşadığım iddia edilen Muhsin Köse, 9 yıldır evimize gidip gelen bir dostumuzdur.İddiaların hepsi iftira’’ dedi.

  Şenol Şengün ise Musa Kösenin 9 yıllık arkadaşı olduğunu belirterek şöyle konuştu:

  ‘‘Kızkardeşim Nurhayat Feridun'a kaçarak evlendi. O günden beri anne ve babamla ilgilenmediler. Annemin cenazesine bile gelmediler. Annemi Musa ile toprağa verdik. Babamın evini sattırıp parasını yediler ve ona bir gün bile bakmadılar. Şimdi masum insanlara iftira atıyorlar. Kızlarımı psikolojik tedavi gören babam işledi.’’

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı