Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kayınbiraderi kurşun yağdırdı

  Hakan ÜZER/İNEGÖL (Bursa) (DHA)
  07 Temmuz 2007 - 16:23Son Güncelleme : 07 Temmuz 2007 - 16:23

  BURSA'nın İnegöl İlçesi'nde, aralarındaki geçimsizlik nedeniyle babaevine dönen eşinin yanında götürdüğü 4 yaşındaki oğlunu kayınpederenin evinden kaçıran Ercan Ateş (23), kayınbiraderi Habip Çelik (35) tarafından kurşun yağmuruna tutuldu.

  Ağır yaralanan Ateş hastaneye kaldırılırken, Habip Çelik gözaltına alındı.
  İnegöl İlçesi'ne bağlı Alanyurt Beldesi'nde oturan ve Organize Sanayi Bölgesi'nde bir fabrikada çalışan Ercan Ateş'in eşi Hatice Ateş (21), şiddetli geçimsizlik nedeniyle 3 gün önce 4 yaşındaki oğlu Eray'ı da alıp, baba evine döndü. Eşinin oğlunu da birlikte götürmesine kızan Ercan Ateş, kayınpederi Ahmet Ateş'in evine gidip, oğlunu kaçırdı. Bunu öğrenen Hatice Ateş'in ağabeyleri, Habip ve Ali Çelik (37), Ercan Ateş'i birkaç kez telefonla arayıp, yeğenlerini geri getirmesini istedi. Tüm uyarılarına rağmen yeğeninin getirilmemesine sinirlenen Habip Çelik, dün gece saat 00.30 sıralarında gece mesaisinden dönen Ercan Ateş ile tartışmaya başladı.

  Tartışmanın büyümesi üzerine belindeki tabancayı çıkaran Habip Çelik, Ercan Ateş'e 4 el ateş etti. Göğsüne ve bacaklarına isabet eden 4 kurşunla ağır yaralanan Ateş, çevredekiler tarafından otomobille İnegöl Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. İlk müdahalesi burada yapılan Ateş, daha sonra Yüksek İhtisas Hastanesi'ne sevk edildi.

  Olay yerinden kaçan Habip Çelik ise Organize Sanayi Bölgesi'nde yakalanarak, gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturmaya İnegöl Cumhuriyet Savcılığı'nca başlandı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı