« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kayıhan’dan destek

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

DENGELER ÖNEMLİ

Göztepe Teknik Direktörü Ümit Kayıhan, Ege kulüplerinden bekledikleri yakınlığı göremedikleri için Ankaragücü'nden stoper Ziya'yı alıp, transferi kapatacaklarını açıklayan Başkan Hamdi Türkmen'le aynı düşüncede olduğunu söyledi. Astronomik rakamlar ödeyerek, dengelerin bozulmaması gerektiğini belirten Kayıhan, ‘‘Elimizdeki kadroyla da başarılı oluruz’’ dedi.

ÖZEL MAÇ TEKLİFİ

Futbolcuların performansından memnun olmadığı için değil, kış şartları ve cezaları düşünerek takviye istediğini belirten Ümit Kayıhan, ‘‘Kamp yararlı geçiyor. Futbolcuların hepsi özverili. Kampa sakat gelenlerin de durumu düzeldi’’ diye konuştu. Dün Diyarbakır-Isparta özel maçının ilk yarısını izleyen Kayıhan, 29 Aralık için Diyarbakırspor ve Elazığspor'a özel maç önerdi.

Masrafa hayır

GÖZTEPE A.Ş Başkanı Hamdi Türkmen, 7 Ocak'ta İzmir'de özel maç yapmak için özel bir şirket kanalıyla, ‘‘Masraflarımızı karşılayın, hasılatın da yüzde 60'ını verin’’ önerisinde bulunan Fenerbahçe'ye karşı teklif sundu. Sarı-lacivertli kafilenin masraflarına karışmayacaklarını belirten Türkmen, ‘‘Hasılatın yüzde 70'ini Fenerbahçe alsın, yüzde 30'unu bize versinler. Kabul ederlerse, problem kalmaz. Cevap bekliyoruz’’ diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz