« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kaybetmeyi sevmem

"Ben, tavlada bile yenilmeyi hazmedemem. Bazen kendimi frenleyemiyorum. Bu da bana zarar veriyor. Hocama tavır almam söz konusu olamaz. Necati benim en iyi arkadaşım. İkimiz de o tatsız olayı unuttuk."

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BEN tavlada bile yenilmeyi hazmedemem. Aşırı hırslı oluşum yüzünden bazen kendimi frenleyemiyorum... Bu sözler, sezonun açılış maçı olan Ankaraspor karşılaşmasında takım arkadaşı Necati ile tartıştığı için Gerets’in gazabına uğrayan Hasan Şaş’a ait.

Geçtiğimiz pazar günkü kupa törenine hasta olduğu için katılamayan, ertesi gün yapılan antrenmanda yerini alan G.Saray’ın tecrübeli yıldızı, "Geretse tavır koyduğu için gelmediği" yönünde çıkartılan söylentilerin gerçeği yansıtmadığını belirtirken, suskunluğunu Hürriyet’e bozdu. Aşırı kazanma duygusu yüzünden Necati ile tartıştığını ifade eden Hasan, şunları söyledi: "Bunlar maç içerisinde olan şeyler. Aşırı hırsım yüzünden bazen kendimi frenleyemiyorum. Bu da bana zarar veriyor. Ben, tavlada bile yenilmeyi hazmedemem. Necati benim en iyi anlaştığım arkadaşım. İkimiz de o olayı unuttuk.

Gerets’i seviyorum

Benim Gerets’e tavır almam söz konusu bile olamaz. Çünkü, kendisini çok seviyorum. Ben kimseye kin tutmam, hocamı da asla kırmam. Kadrodaki oyuncuların yerini belirlemek hocanın takdiridir. O gün gerçekten rahatsızdım. G.Saray’ı çok seviyorum. 34 hafta mücadele ederek kazandığımız kupanın törenine basit bir neden yüzünden gitmemezlik yapacak bir insan değilim.

6 milyon doları tepti

Hasan Şaş’
ın menajeri Mehmet Soykök ise, "Hasan gerçekten iyi bir G.Saraylı’dır. Takımı için sezon başında tam 6 milyon dolarlık teklife hayır dedi. Kimseyle sorunu yok" yorumunu yaptı. Erik Gerets’in Vestel Manisa maçı öncesi bir görüşme yapacağı Hasan Şaş ile Necati’yi affedeceği öğrenildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz