« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kaybetme lüksümüz yok

Bursaspor Basın Sözcüsü Ferruh Nayman, iki maç üst üste kaybetme lükslerinin olmadıklarını ifade etti. Nayman, hedeflerinden şaşmak istemediklerini belirtti.

Emre KOŞAK / BURSA,(DHA)
SON GÜNCELLEME

Ankaraspor'un ligden düşürülmesinden dolayı bu haftayı bay geçecek olan Bursaspor, 17. haftada oynayacakları Beşiktaş maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

Kayserispor mağlubiyeti ardından bir haftalık boşluğun takıma iyi geleceğini ifade eden Bursaspor Basın Sözcüsü Ferruh Nayman, mağlubiyet şokunun atlatılması için iyi bir fırsat olduğunu dile getirdi. Nayman, "Toparlanma şansımız doğdu. Genelde böyle oluyor. Kayseri'de yenildik. Futbol bu ve herşey olabiliyor. Şans o gün bizden yana değildi. Kötü oynamadık ama o gün olmadı. Şimdi Beşiktaş için hazırlıklarımıza başladık. Güçlü bir ekip. Ancak iki maç üst üste kaybetme lüksümüz yok. O zaman hedeflerimizden şaşmaya başlarız. Puan ve puanlar için oraya gideceğiz. Moralimiz düzelecek. Bu hafta oynamadan alacağımız 3 puan da moral motivasyonu güçlendirecektir" dedi.

GEREKENİ YAPACAĞIZ

Genç yıldız Sercan Yıldırım'ın ehliyetsiz araç kullanmasıyla ilgili açıklama yapan Nayman, "Eğer ehliyeti yoksa normal bir durum değil. Bunu bu hafta yapacağımız toplantıda konuşacağız. Ertuğrul Sağlam ile de görüşeceğiz. Bu konu doğruysa, ya tekrar müracaat edecek, yahut da arabaya binmeyecek. Bir başkasının özgürlüğünü yahut hayatını tehlikeye atmaya kimsenin hakkı yok. Kim olursa olsun kurallara, yasalara uyacak. Bunu öğrenip gereken müdahaleyi yapacağız"

ŞU AN İÇİN BAŞKA TRANSFER YOK

İglesias'ın önümüzdeki günlerde Bursa'ya gelerek antrenmanlara başlayacağını hatırlatan Nayman, şu an için başka transferin olmadığını, görüşmelerin devam ettiğini belirtti. İglesias'ın Sercan'ın gitme durumuna karşı alındığını ifade eden Nayman, "Hedeflerimizi tutturabilmemiz için bu transfere ihtiyaç duyuldu. Bazen sakatlıklar, formsuzluklar ya da cezalar oluyor. Kulübenin sağlam olması gerekli. Sercan'ın da gitme ihtimali var diye hocamız tedbir amaçlı bu transferi düşündü" diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler