ANKARA HABERLERİ

Kaybedenler partisi

Haşim KILIÇ
28.03.2017 - 17:44Son Güncelleme :

İlk olarak Meksika’da ortaya çıkan ve dünyanın dört bir yanına yayılan ‘FuckUp’ geceleri, Ankara’da da düzenleniyor. Gecede, iş hayatında başarısız olanlar, girişimcilik ve başarısızlık hikayelerini anlatıyor.

Haşim KILIÇ

Faka basmak, çuvallamak, iş batırmak anlamına gelen ‘FuckUp’ geceleri, Ankara’da da düzenleniyor. If Performance Hall’in ev sahipliği yaptığı geceye iş hayatında başarısız olan girişimciler katılıyor. Geçtiğimiz günlerde üçüncüsü düzenlenen geceye ünlü oyuncu Tamer Karadağlı da katıldı. Gecenin mimarlarından olan Mehmet Auf ve eşi Ebru Auf, ‘FuckUp’ gecelerinin ilk olarak Meksika’da ortaya çıktığını söyledi. Mehmet Auf, başarı hikayesini herkesin anlatabileceğini ama başarısızlık hikayesi anlatmanın daha zor olduğunu ifade etti. Auf, gecede konuşmacıların kendilerine verilen yedi dakika içinde girişimcilik ve başarısızlık hikayelerini anlattığını aktardı. Mehmet Auf, ayrıca gecede iş yapmak isteyenlerin de buluştuğunu söyledi.

 FEDAİ HATIRASI

Gecede başarısızlık hikayelerini anlatan isimlerden biri de Tamer Karadağlı oldu. Karadağlı, “Hayatımda o kadar çok fuckup var ki, hangisini anlatıyım” diyerek sözlerine başladı. Karadağlı, Seda Sayan’la oynadığı ve kısa sürede yayından kalkan ‘Fedai’ dizisiyle ilgili anılarını anlattı. Karadağlı, hayatındaki başarısızlıkların hepsinde ayağa kalkmayı bildiğini ifade etti. 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Kaybedenler partisi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2017 tarihinde saat 17 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kaybedenler partisi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı