Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kaybedenler kulübü!

Sezer Öztürk, Özgür Çek, Özer Hurmacı ve Henry Bienvenu, Fenerbahçe’nin Avusturya kampında teknik direktör Aykut Kocaman’ın gözüne giremezken, gidecekler listesine yerleşti.

Ahmet ERCANLAR
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE, 10 günlük Avusturya kampını tamamlayıp dün İstanbul’a dönerken kamp boyunca bazı oyunculara hiç oynama sırası gelmemesi Kocaman’ın kafasında bazı isimleri sildiği şeklinde yorumlandı. Aykut Kocaman’ın, 1 dakika bile şans vermediği Sezer ve Özgür Çek’in yanı sıra Özer ve Bienvenu ile de yolları ayırmayı planladığı belirtiliyor.

İşte kampın kötüleri:

· SEZER ÖZTÜRK: 3 Temmuz sürecinin mağdurlarından. Mahkemeden beraat etse de o dönemin izlerini bir türlü atamadı. Antrenmanlarda her ne kadar diri görünse de Kocaman onu kadrosunda düşünmediğini gösterdi.

· ÖZGÜR ÇEK: Kocaman ona da şans vermedi ama Özgür de kendisini antrenmanlarda gösteremedi. Beklenenin altında kaldığı için kadroda kalması zor görünüyor. Hasan Ali ve Caner’in ardından 3. oyuncu konumunda.

· ÖZER HURMACI: Antrenmanlarda çok çalıştı. Bu sezon geçtiğimiz sezonlara göre daha hazırlıklı göründü ancak şu an Kocaman’ın kafasında Özer de yok gibi. Zorunlu olmadıkça forma şansı bulamadı.

· BİENVENU: Kampın Sow ile birlikte en sessizi olan Bienvenu şu anda gönderilecek listesinde ilk sırada. Fenerbahçe onu satarak yerine çok daha kaliteli bir forvet almak istiyor...

‘Arda Turan’ı alma niyetimiz yok’

FENERBAHÇE, Atletico Madridli Arda Turan’ın transferine yönelik bir girişiminin olmadığını açıkladı. Fenerbahçe Futbol A.Ş.’den, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’na (İMKB) gönderilen açıklamada,  Arda ile ilgilenilmediği belirtildi.

Sevindiren kayıp !

F.Bahçe’nin Şampiyonlar Ligi 3. ön elemesindeki rakibi Vaslui’nin golcüsü Wesley Lopes da Silva, Suudi Arabistan’ın Al-Hilal’e transfer oldu.

Fener’in maçına hakem atandı, dedikodu bitti

ŞAMPİYONLAR Ligi 3. ön eleme turu ilk maçında, 1 Ağustos’ta Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynanacak Fenerbahçe-Vaslui maçına İspanyol hakem Antonio Matei Lahoz atandı. Önceki gün bazı ön eleme maçlarının hakemlerinina açıklanıp, Fenerbahçe karşılaşmasını yönetecek hakemin açıklanmaması, sosyal medyada, sarı lacivertlilere UEFA’nın ceza vereceği spekülasyonlarına yol açmış, eski hakem Ahmet Çakar da Twitter’dan benzer imalarda bulunmuştu. İspanyol hakemin atanmasıyla söylentilerin boş olduğu ortaya çıkmış oldu.


Bunları da Beğenebilirsiniz