"Ahmet Hakan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Ahmet Hakan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Ahmet Hakan

Kaybedenler için öneriler

BİR Derhal bir adet "Türkiye’de ölmeden önce yapılması gereken 101 şey" adlı kitabı edinip uygulamaya geçin...

İKİ Seçime katılanların seçme yeteneklerini küçümseyerek Bekir Coşkun’un "Göbeğini Kaşıyan Adam" makalesini tekrar tekrar okuyarak yüreğinizi soğutabilirsiniz.

ÜÇ Ebru Gündeş’in seslendirdiği bir Sezen Aksu şarkısı olan "Kaybedenler"e takılıp, özellikle "Memnun değilim aldığım haberlerinden" dizesini yüksek sesle haykırın, bir parça rahatlamanız garantidir.

DÖRT "Fight Clup" benzeri bir "Kaybedenler Kulübü" kurup başkanlığa aday olabilirsiniz. Böylece durumunuza uygun bir başkanlığı da kazanmış olursunuz.

BEŞ Oğuz Atay’ın "Tutunamayanlar" adlı eserini yeniden ele almanın tam zamanı... Hem kaybetmeye şık bir anlam katmış olursunuz, hem de edebi değeri hayli yüksek bir roman okumuş olursunuz.

ALTI Oliver Stone’un "U-Turn" adlı filmindeki kaybedenleri izleyip halinize şükredebilirsiniz.

YEDİ Ahmet Altan’ın dün Hürriyet Pazar’da çıkan "Altan ailesi UFO gördü" temalı makalesi tekrar tekrar okunur. Böylece garantili bir teselli imkanı bulunmuş olunur. Düşünün: UFO’lar İstanbul’da keşfe çıktıysa seçim kaybetmenin ne anlamı var ki?
X