« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Kaybedecek zamanımız yok"

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Göztepe'nin başkanı Hüseyin Altınbaş, teknik direktörlük görevine Özgür Zengin'i getirdiklerini belirterek, "Başarıya ulaşmak için bizim kaybedecek zamanımız yok" dedi.

A.A
SON GÜNCELLEME

Altınbaş, yaptığı açıklamada, takımı yakından tanıyan Özgür Zengin'i göreve getirdiklerini, Zengin'in geçen yıl özellikle altyapıda önemli işler yaptığını belirtti. Zengin'in Göztepe için önemli başarılara imza atacağına inandığını bildiren Altınbaş, şunları kaydetti:

"Takımımızı tam anlamıyla tanımayan bir teknik adamı göreve getirmenin dezavantajları vardı. Yeni bir teknik adamın takıma uyum sağlaması uzun zaman alıyor. Başarıya ulaşmak için bizim kaybedecek zamanımız yok. Özgür Zengin göreve talip olmadı. Bu değişimin kararını Göztepe Spor Kulübü yönetimi olarak biz verdik. Özellikle futbolda alınan anlık kararlar kulüpleri başarıya götüren önemli adımlar oluyor. Başarılı olmak için risk almak gerekir. Fakat biz Özgür Zengin'i risk olarak değil, Göztepemiz'in başarısı için atılmış önemli bir adım olarak görüyoruz."


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler