Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kayak ustalarımız Amerika’ya hazır

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fujifilm Sekronize Kayak Şampiyonası'na bu yıl 4. kez Fujifilm Türkiye'nin sponsorluğu ile katılacak olan takımımız Uludağ'da düzenlenen ‘‘Fujifilm 1999 Türkiye Alp Disiplini Senkronize Kayak Şampiyonası’’ ile belirlendi.

Uludağ'da düzenlenen yarışmalar gece boyunca devam etti. Gündüz kayak keyfiyle heyecan yaşayan kayakçılar, ödül sonrası pistte yaptıkları meşaleli şovlarıyla ilginç görüntüler sergilediler.

Sosyete ve iş dünyasının ünlü isimleri kayak yarışmalarının seçmeleri için geldikleri Bursa Uludağ'da eşleri ve çocuklarıyla güzel bir hafta sonu tatili yaşadılar. Sponsorlardan Mehmet Cent Garan, Cem Hakko, Mustafa Koç, Kayak Öğretmenleri Onursal Başkanı Erkan Burma ve Kayak Öğretmenleri Derneği Başkanı Doğan Cenkçi'den oluşan jürinin birinci seçtiği takım 22-24 Nisan tarihlerinde ABD,Colorado/Vail'de düzenlenecek Dünya Senkronize Kayak Şampiyonası'nda ülkemizi temsil edecek .

Kıyas İnanç’ın çalıştırıcılığında, Ahmet Kıbıl kaptanlığındaki kayakçılar Torun Taşdemir, Sedat Hamza Çelebioğlu, Zafer Arbak, Atine Taşdemir, Salih Soyak, Göksay Demirhan, Resul Sale ve Nihat Yalçın ABD'de Türkiye adına yarışacaklar.
Bunları da Beğenebilirsiniz