MANİSA HABERLERİ

Kayacık Artık Daha Güzel

IHA
26.10.2015 - 17:44Son Güncelleme :

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ESKİ ADIYLA KÖY YENİ ADIYLA MAHALLELERİN DIŞ CEPHELERİNDE BAŞLATTIĞI BOYAMA ÇALIŞMALARINA GÖRDES’İN KAYACIK MAHALLESİ İLE DEVAM ETTİ.

IHA

Manisa Büyükşehir Belediyesi, eski adıyla köy yeni adıyla mahallelerin dış cephelerinde başlattığı boyama çalışmalarına Gördes’in Kayacık Mahallesi ile devam etti.
Manisa Büyükşehir Belediyesi kentin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarına il genelinde hızla devam ediyor. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından zamanla kötü bir görünüm kazanan evlerin dış cephelerinde başlatılan boyama çalışmalarıyla mahallelerin çehreleri değişiyor. Çalışmalar kapsamında Büyükşehir Belediyesi tarafından Gördes’in Kayacık Mahallesi’nde yer alan evlerin, dış cepheleri boyanarak yeni bir görünüme kavuşturuldu. Yapılan çalışmalardan memnuniyetini ifade eden vatandaşlar, mahallelerinin çehrelerinin değiştiğini vurgulayarak Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Kayacık Artık Daha Güzel hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 17 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kayacık Artık Daha Güzel haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı