Ege Haberleri

EGE

  Kavuklar'dan İzmir'e rekor yatırım

  HÜRRİYET / İZMİR
  28.08.2014 - 01:11 | Son Güncelleme: 25.08.2014 - 17:48

  KAVUKLAR Gayrimenkul, 5 yıl içinde gerçekleştirdiği 600 milyon dolarlık yatırımları ile İzmir’e değer katmaya devam ediyor. Ege’nin büyüme ve gelişme sürecinde İzmir’in sembolü olacak projeleri hayata geçiren Kavuklar, gayrimenkul ötesinde İzmirlilere yeni bir yaşam tarzı sunarken, ‘Ege Suits’, ‘Bayraklı Tower’, ‘Point Bornova’ gibi konforlu yaşama odaklı projeleriyle sektöre yeni bir bakış açısı getiriyor.


  Bayraklı Tower, yüzde 94 doluluk oranıyla yatırımcıların taleplerini canlı tutan çalışma sistemiyle fark yaratmaya devam ederken, ‘yaşam - eğlence - spor - alışveriş’ deneyimlerini bir arada sunan Point Bornova’nın kısa sürede gösterdiği satış başarısı Kavuklar’ın İzmir’de yapacağı yeni yatırımlara yön veriyor.

  ALTINDAĞ’A 1160 DAİRELİK PROJE

  KAVUKLAR Gayrimenkul, İzmirlilerin büyük ilgi gösterdiği Bayraklı Tower ve Ege Suits’in ardından 2015’in dördüncü çeyreğinde tamamlanacak olan, 350 milyon dolar yatırımla AVM ve rezidanstan oluşan İzmir’in en büyük karma projesi Point Bornova’nın yapımı hızla devam ederken, şimdi de Altındağ’da 1160 dairelik konut projesine başlıyor. Kavuklar, 150 milyon dolar yatırım yaptığı, Altındağ’ın kentsel dönüşümüne soluk getirecek olan yeni projesinde toplu konutlarda da yüksek yaşam standartlarının uygulanabildiğini göstermeyi hedefliyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı