« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kavgacılara af yok

F.Bahçe yönetimi, camiada şok etkisi yaratan kavga ile ilgili olarak, teknik direktör Zico ve idari menajer Volkan Ballı’dan rapor istedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Dün bir araya getirilerek barıştırılan Uğur ve Kezman, sert biçimde uyarıldı.

AVUSTURYA’da çok verimli bir kamp dönemi geçiren Fenerbahçe’de huzuru bozan tek olay, kampın son gününde yaşanan Mateja Kezman-Uğur Boral kavgası oldu. Sparta Prag maçının son dakikalarında pas vermeme yüzünden ağız dalaşı yapan iki futbolcu, karşılaşmadan sonra soyunma odasında kavga etti. Birbirlerine ağır küfürler eden ve krampon fırlatan Kezman ve Uğur’un kavgası güçlükle yatıştırıldı.

Kavganın ardından, Fenerbahçe Futbol Takımı İdari Menajeri Volkan Ballı ve teknik direktör Arthur Zico her iki futbolcuyla ayrı ayrı görüşmeler yaptı. Zico ve Ballı’nın, kavgacıları sert bir dille uyardıkları ve birbirlerine karşı daha anlayışlı davranmalarını istedikleri belirtildi.

Sarı lacivertli camiada şok etkisi yaratan olay Fenerbahçe yönetiminin de gündemine geldi. Yönetim, Zico ve Ballı’dan olayla ilgili rapor istedi. Zico-Ballı ikilisinin vereceği rapor doğrultusunda her iki oyuncuya ağır para cezaları verilmesi bekleniyor. Bu arada Volkan Ballı, dün sabah Uğur Boral ile Mateja Kezman’ı bir araya getirerek barıştırdı.

Küskünler barıştı

PAS yüzünden tartışan ve araları açılan Kezman ile Uğur Boral dün Viyana Havalimanı’nda objektiflere barıştıklarını simgeleyen pozlar verdi. Sırp oyuncu, "Çok büyük bir kavgamız olmadı. Bu tür şeyler normal" derken, Uğur, "İkimiz de takımın başarısı için mücadele ediyoruz. Öyle abartıldığı kadar bir kavga yok. Ben ona saygı gösteriyorum" ifadesini kullandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz