Futbol Kavga sürpriz oldu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kavga sürpriz oldu

Ankara’da yaşanan İbrahim Üzülmez-İbrahim Toraman kavgasının herkesi üzdüğünü belirten Schuster, “Beklemediğim bir olaydı” yorumunu yaptı.

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Bernd Schuster, İbrahim Üzülmez’in sözleşmesinin feshi ile ilgili olarak “Ankara’daki olay hepimizi üzdü. Benim için sürprizdi ve beklemediğim bir olaydı. Zor ama alınması gerekli karardı” dedi.Dinamo Kiev maçı öncesi basın toplantısına katılan siyah beyazlı teknik adam, İbrahim Üzülmez’in ardından savunmanın solunda sıkıntı yaşayıp yaşamayacakları sorusuna ise, “Çok kısa zamanda alternatif bulmamız kolay olmayacak. İsmail’in sakatlığı çok önemli değil. Belki sağda oynayanlardan birini buraya alabiliriz. Olaylar bu noktaya geldiği için İbrahim yok. Farklı alternatifler bulacağız” cevabını verdi.

Dublin hala uzak
Bugünkü maçı hevesli bir şekilde beklediklerini ve Avrupa’nın kendileri için çok önemli olduğunu vurgulayan Alman teknik adam, Dublin’deki finale kalıp kalamayacaklarının sorulması üzerine de “İlk bölümü çok güzel geçirdik. Artık işin ciddiye bindiği seviyeye geldik. Dublin için daha uzaktayız. Daha çok yol var. Şu anda en önemli kulvara geldik ve elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle